Ostatni piątek kwietnia w kalendarzu roku szkolnego to data zakończenia nauki klas maturalnych. To dzień podsumowań, refleksji i wspomnień lat spędzonych w szkole. Uroczystość ta zbiega się z dwiema ważnymi rocznicami. Pierwszą jest 21 rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej - świętujemy otwarcie nowych możliwości i współpracy międzynarodowej, przypominając o fundamentalnych wartościach europejskiej wspólnoty. Ponadto obchodzimy także 234 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja - wspominamy kluczowy moment w historii Polski, symbolizujący siłę wspólnoty i odpowiedzialność za przyszłość kraju.

Po części oficjalnej podczas której wręczono absolwentom wyróżnienia i podziękowania za lata  nauki w naszej szkole oraz po wręczeniu uczestnikom projektów unijnych certyfikatów ukończenia staży i kursów mieliśmy okazję podziwiać pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów klas pierwszych i drugich. W dalszej części uroczystości uczniowie klas czwartych w sposób humorystyczny przedstawili „Szkolne archiwum grozy”, a także baletową ekstrawagancję.

Drodzy absolwenci!

Wierzymy, że w murach naszej szkoły nabyliście nie tylko wiedzę, ale również cenne umiejętności i wartości, które będą Wam służyć w przyszłym życiu. Życzymy Wam sukcesów w dalszej edukacji i karierze zawodowej. Nie bójcie się wyzwań i śmiało realizujcie swoje marzenia.

Życzymy Wam sukcesów!!!