W dniu 28.10.2021 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej gościli przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Po oficjalnym powitaniu przez Dyrektora Szkoły- pana Stanisława Buka, prof. dr hab. Krzysztof Jóźwiakowski- Kierownik Katedry Inżynierii Środowiska i Geodezji, zapoznał młodzież z ofertą edukacyjną uczelni oraz zasadami rekrutacji na studia. Uczestnikami spotkania byli uczniowie klasy 3 PT oraz klasy 3 P4, którzy kształcą się w naszej szkole w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Mamy nadzieję, że zajęcia te pomogą młodzieży w podjęciu decyzji dotyczącej dalszego kształcenia oraz przygotują naszych uczniów do świadomego planowania kariery zgodnie z obecnymi trendami na rynku pracy.

 

Tekst: Agnieszka Rosochacka
Zdjęcia : Anna Rybak