Dnia 31.10.2023 r. grupa uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej kibicowała reprezentacji MKS FunFloor Lublin podczas meczu ligowego Superligi Kobiet w Piłkę Ręczną w hali GLOBUS z reprezentacją KGHM MKS Zagłębie Lubin – MKS FunFloor Lublin. Wyjazd na mecz miał na celu popularyzację piłki ręcznej w środowisku szkolnym. Uczestnicy wyjazdu na żywo zobaczyli piłkarki ręczne grające na co dzień w różnych klubach. Mogli przeżyć emocje panujące podczas takiej imprezy.

A atmosfera meczu była naprawdę gorąca. Po prezentacji drużyn, ponad 1200 kibiców, wśród nich i nasza grupa, okrzykami, oklaskami dopingowało i motywowało naszą drużynę do lepszej gry. Początek meczu, w wykonaniu naszych piłkarek był udany, ponieważ po 10 minutach gry, prowadziliśmy 3:0. W miarę upływu czasu, gra naszej drużyny osłabła i do przerwy było już 13:13 W drugiej połowie meczu stan na tablicy zmienił się na korzyść Zagłębia Lubin, które prowadziły 3 punktami i utrzymały tę przewagę do końca meczu. Wynik końcowy 27:24 dla drużyny Zagłębia Lubin.

Nawet przegrana zawodniczek, którym kibicowaliśmy, nie popsuła dobrych nastrojów naszej grupy. Opuszczaliśmy halę z uśmiechami na twarzach, aby dalej cieszyć się z wyjazdu w MC Donaldzie. Tam omawialiśmy już następny wyjazd na mecz ligi mistrzów.

Organizatorem wyjazdu był p. Ożóg (nauczyciel wychowania fizycznego), wspomagali: p. M. Rutkowska, p. J. Radelczuk.